Ospalý den a ospalá noc

Jsem ospalý snad celý den… večer jsem zašel do čajovny s tím, že si tam budu cvakat na notesu, ale samozřejě to moc nešlo (v čajovně se blbě pracuje, zvlášť když vedle vás sedí šuškající pár).

Objednal jsem si Ceylon High Forrest BOP (můj nejoblíbenější černý čaj), ale prý jim došel, tak mi donesli podobně chutnající náhražku. Vzpomněl jsem si tam, že jsem zapomněl, že tenhle čaj mám moc rád :) A k tomu jsem si dal lotusky, které – cituji čajovníka – “kolega snědl”. Takže přišla další vzpomínka na něco, co mám extrémně rád: wasabi oříšky. A že jich bylo hodně – takové obědové množství.

Mám teď převrácený režim – v noci pracuji a přes den spím (cca 6:00-14:00). Budu s tím muset něco udělat.

Ohledně meditací mi ráno (tj. 14:00) zavolal nějaký muž s velmi klidným příjemným hlasem a podal mi jasně a zřetelně potřebné informace. Podal to až tak jasně, že jsem mu rozumněl v rozespání a dokonce jsem byl i schopen odpovídat.

Napadá mě, že bych si mohl právě tady do blogu přidat nějaký plugin na kalendář svých akcí – je to prima věc na zveřejnění.

This entry was posted on Wednesday, October 14th, 2009 at 00:13 and is filed under Blog. You can follow any responses to this entry through the RSS 2.0 feed. You can leave a response, or trackback from your own site.

Leave a Reply